Вт. Июн 25th, 2024

Незважаючи на зростаючу кількість доступних платіжних сервісів, інноваційних рішень і підвищення фінансової грамотності населення, щомісяця в містах України ми спостерігаємо нескінченні черги у відділеннях Ощадбанку — час оплачувати комунальні. Скільки б не з’являлося публікацій, які заохочують інтернет-платежі, багато користувачів свідомо відмовляються від усіх переваг, які їм надає оплата рахунків в інтернеті. А якщо ви хочете оплатити платежі онлайн, переходите на сайт https://ibox.ua/internet-tv-i-telefoniya

logo

В чому причина? Недостатньо інформації про комісії, сайтах, де можна оплатити комунальні за допомогою карти, або банально страх перед нововведеннями? Ми спробуємо проаналізувати основні українські сервіси інтернет-оплати рахунків, їх переваги, і, можливо, хтось вже в наступному місяці вирішить заощадити свій дорогоцінний час і не витрачати його на очікування в черзі.

Portmone.com.ua

Цей український сервіс дозволяє оплачувати рахунки різних організацій — ЖЕКів, ОСББ, мобільних операторів, інтернет-провайдерів, дитячих садів і т. Д. Щоб скористатися сервісом, необхідно зареєструватися і прив’язати в свого облікового запису кредитну або дебетову карту. В системі Portmone передбачена щомісячна абонплата в розмірі 9,90 грн за користування послугами сервісу (при цьому перші два місяці після реєстрації абонплата не стягується). За цю вартість можна оплачувати комунальні послуги по Україні без комісій. За інші послуги, як то переказ грошей з картки на картку, платежі в бюджет стягується комісія в розмірі від 0% до 2%. У своєму кабінеті користувачі можуть створювати шаблони, що спрощує процес здійснення регулярних платежів.

iPay.ua

На сайті сервісу iPay.ua також можна оплатити рахунки за газ, воду, послуги ЖЕКу, інтернет-провайдерів і т.д. Для більшості послуг стягується комісія в розмірі декількох відсотків від рахунку, наприклад, при оплаті послуг КП ГІОЦ стягується комісія 1,25% + 3 грн. Оплачувати комунальні послуги на цьому сайті можна без реєстрації. Однак для зареєстрованих користувачів передбачена знижка на комісію в розмірі 10%.

Як приклад ми зняли невелике відео оплати комунальних послуг на сайті iPay.ua. Як видно з ролика, процес оплати досить простий і займає не більше кількох хвилин. Необхідно вибрати комунальне підприємство, ввести номер ЖЕКу, розрахунковий рахунок, номер телефону і період оплати, потім внести останні показання лічильників. Оскільки ми вперше проводили оплату на цьому сервісі, то в заповнюється формі були відсутні попередні свідчення. Але вже в наступний раз система сама порахує різницю і суму до оплати. Після цього необхідно ввести ім’я, реквізити по карті і підтвердити оплату. Далі користувач отримує можливість роздрукувати або просто зберегти на своєму комп’ютері квитанції (така можливість є на всіх сервісах, які підтримують програму оплати комунальних в інтернеті). Так що тим, хто побоюється залишитися без паперового підтвердження платежу, можна не хвилюватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *